UrzÄ…dzenia fiskalne

Wagi

Inne

Cookies

Promocja !!! _ _ _ _ _ _ _ _ Szkolenie z obsługi i programowanie kasy - GRATIS. _ _ _ _ _ _ _ _ Do nas możesz dzwonić zawsze kiedy tego potrzebujesz, nawet po godzinach.
ScanPal2_s280.jpg

Aktualne kursy walut

O firmie

SZANOWNI PAŃSTWO

Nasza firma działa na rynku krajowym od roku 1989.

 

Przez te lata działalności, nabraliśmy dużego doświadczenia w zakresie doradztwa, sprzedaży i serwisu różnorodnych urządzeń elektronicznych, usług, takich jak:

 

--- kasy i drukarki fiskalne,

--- czytniki kodów kreskowych,

--- wagi elektroniczne,

--- drukarki kodów kreskowych

--- kolektory danych

--- akcesoria i materiały eksploatacyjne

--- oprogramowanie do obsługi firm

--- montaż zestawów komputerowych spełniających indywidualne zapotrzebowanie klienta

--- modernizacja oraz rozbudowa sprzętu komputerowego

--- komputerowe systemy sieciowe

--- inne urządzenia pomocne w zarządzaniu sprzedażą i magazynowania.

 

Zajmujemy się między innymi, kompleksową obsługą firm, hurtowni, biur i sklepów, oferując urządzenia fiskalne, urządzenia elektroniczno-informatyczne oraz zintegrowane rozwiązania systemowów wspomagających pracę sektora handlowego i usługowego.

 

Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę charakteryzują się niezawodnością i łatwą obsługą.

 

Naszym partnerom doradzamy wybór takiego systemu sprzedaży, który przynosi jak największe korzyści. Dostarczamy im nowoczesne i niezawodne rozwiązania techniczne wspomagające pracę sektora handlowego i usługowego.


Chciałbym zwrócić szczególną uwagę Państwa na nasze ceny, które są niewątpliwie atrakcyjne. Nie bez znaczenia jest fachowość obsługi, krótkie terminy realizacji zamówień oraz jakość oferowanych towarów i usług.

Zapewniamy bezpłatne i fachowe doradztwo, w zakresie wyboru urządzeń fiskalnych i prowadzeniem szkoleń z ich obsługi, a także programowaniem i fiskalizacją oraz prowadzeniem profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.


Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Ze wszystkimi pytaniami proszę się zwracać pod numer telefonu 61 830-66-49 lub 601 75-30-49.

 

Zaufało nam wiele osób i firm.

Naszym celem jest satysfakcja klientów, z którymi staramy się budować partnerskie relacje biznesowe. Potrzeby i oczekiwania naszych klientów są naszym priorytetem.